O szkole

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwiajająca się szkołą językową w Biłgoraju. Nauczamy bawiąc się językiem i pokazujemy, że język obcy przestaje być obcy. Znajdziesz u nas bogatą ofertę kursów językowych od 2-latków do seniorów. Spotkasz tu lektorów którzy są pasjonatami swojego zawodu i skutecznie pomogą Ci nauczyć się języka obcego. Przekonasz się, że stosujemy nowoczesne technologie w nauczaniu oraz unikalne rozwiązania metodyczne i multimedialne, które znacznie ułatwiają proces uczenia się języka.

Zapraszamy na kursy języka:

• angielskiego
  • niemieckiego
  • hiszpańskiego
  • włoskiego
  • rosyjskiego
  • francuskiego
  • Metoda bezpośrednia - praktyczna nauka mówienia

Stosujemy bezpośrednie metody nauczania, dzięki czemu Kursant bierze aktywny udział w lekcji i mówi w języku obcym ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach nauczania - czas każdej lekcji jest wykorzystany w 100%. Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Uczymy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać.

• Nie czas na nudę

Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Kursanci odbierają naukę w szkole LIDER jako łatwą, interesującą i przyjemną, szybkie postępy w nauce są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy.

• Małe grupy górą!

W naszej szkole grupy liczą maksymalnie 10 osób (a średnio 7-8), dzięki czemu lektor może poświęcić o wiele więcej uwagi każdemu Kursantowi.

• Świetna kadra

Wysoki standard dydaktyczny zajęć zapewniony jest przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy nie tylko sami doskonale znają język obcy, ale potrafią także przekazać swoją wiedzę. Lektorzy przechodzą regularne szkolenia oraz systematycznie udoskonalają swój warsztat metodyczny.

• Wysoka jakość poparta certyfikatem

Dbałość o zadowolenie naszych Klientów - Kursantów oraz o jak najwyższą jakość kursówjest dla nas priorytetem.
    Jesteśmy autoryzowanym partnerem wydawnictwa Direct English Publishers, partnerami wydawnictw językowych Macmillan, Pearson Longman.

• Nowoczesne rozwiązania

W związku z coraz większym znaczeniem nowoczesnych technologii w nauce języków obcych, udostępniamy naszym Kursantom platformę internetową. Jest to serwis internetowy wspomagający naukę z podręczników DIRECT Method for English, który zawiera 3 moduły: testy z 4000 słówek, 100 dyktand oraz 650 ćwiczeń do gramatyki i słownictwa. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą nauczyć się o wiele więcej bez ponoszenia dodatkowych kosztów - na platformie wykorzystają nawet 100 godzin nauki gratis!

• "W miesiąc nadrobiłam rok hiszpańskiego SUPER!!!"

• "Wyznacznikiem zadowolenia z zajęć z lektora, szkoły jest moja córka, która chętnie chodzi na zajęcia, "wyłapuje" słówka z piosenek i prosi o przetłumaczenie nawet spoza zakresu podrecznika." Mama Lilianki

• " Zajęcia z angielskiego prowadzone przez Panią Kasię R. są bardzo atrakcyjne. Dziecko dużo wynosi z lekcji. Pani jest wymagająca, chłopiec nie ma problemów w szkole z języka angielskiego. Wiadomości są utrwalane i powtarzane cyklicznie. Jestem bardzo zadowolona i chciałabym, aby syn korzystał z zajęć w przyszłym roku."

• "Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia zajęć przez lektora. Uważam, że szkoła jest godna polecenia. Można się wiele nauczyć. Lekcje sprawiły, że bardziej się odważyłam mówić po angielsku. Bardzo dziękuję".

• "Chciałabym wyrazić opinię o p. Martynie, która uczy j. angielskiego, w kontaktach rodzic - nauczyciel muszę przyznać, że bardzo dobrze się z Panią rozumiemy i zawsze jest chętna do współpracy. Zaś wyniki nauki mojego syna bardzo mnie zadowalają. Syn poczynił duże postępy i jest zadowolony i lubi p. Martynę"

• "Lektor p. Ilona ma świetny kontakt z dziećmi, motywuje do pracy, docenia wysiłek. Na zajęciach dzieci komunikują się w języku angielskim i nie boją się mówić. Zaletą zajęć jest praca w małych grupach. Rodzice są informowani o postępach. Mają wgląd do testów." Aneta W.

• "Jestem bardzo zadowolona z zajęć j.angielskiego, na które uczęszcza mój syn. Oceny w szkole znacznie się poprawiły ma b.dobre i celujące ;) Postanowiłam na następny rok zapisać też młodszego syna".

• "Uważam, że kursy dały mi bardzo dużo. Zajęcia niemieckiego z panią Moniką otworzyły mnie na rozmowy w języku obcym. "

• "LIDER -> thank you, good techer, nice price, funny school"

• "Lubię tą szkołę. Fajne są tu zajęcia."

• "Zajęcia prowadzone przez lektora są bardzo interesujące. Zastosowane są duże ilości pomocy dydaktycznych oraz różnorodne metody i formy pracy. Dzieci bardzo chętnie uczestnicza w zajeciach." Opiekunka 5-letniego Adasia

• "Szkoła mi się podoba. Kaja przychodzi tu tak chętnie jak do Fikolandu;) dziekujemy"

• "Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajeć prowadzonych przez panią Ewelinę. Jest to nauczyciel świetnie przygotowany do zajęć i mający podejście do mojego syna." Eliza G.

• "Na zajęciach u pani Edyty można nauczyć się dużo nowych ciekawostek i ma się lepsze oceny w szkole"

• "Moje dziecko jest bardzo zadowolone z zajęć u pani Kasi R. chetnie uczęszcza na zajcia i bardzo dużo z nich wynosi"

Zapisy online