Dzieci przedszkolne

Nigdy nie jest za wcześnie na naukę czytania

Badania wykazują, że nigdy nie jest za wcześnie na naukę czytania.
Już w wieku trzech lat dziecko może zacząć przygodę z literkami i wyrazami - bawiąc się nimi. Zainteresowanie czytaniem będzie miało na malucha wpływ przez całe życie, nie tylko w szkole. Stosujemy naukę czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego. Twoje dziecko nawet nie poczuje, że się uczy, ponieważ przez cały czas będzie się bawić, np. “ucząc” czytania swojego misia.

W trakcie kursu dzieci:

• bawią się wyrazami i literkami;
  • poprzez gry i zabawy poznają znaczenie wyrazów;
  • czytają swoje pierwsze książeczki;
  • zarażają się pasją do książek.

"Odważni jak lwy" - nasza metoda gier, dram i zabaw

Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu, wewnętrzna siła i umiejętność radzenia sobie ze słabościami to umiejętności, które nie biorą się znikąd - trzeba je właściwie wykształcić.
“Odważni jak lwy” to stosowana przez nas metoda gier, dram i zabaw, które pomogą Twojemu dziecku zauważyći docenić mocne strony. W trakcie kursu dzieci uczą się radzenia sobie z różnymi emocjami oraz nawiązywania relacji bazująć na współpracy. Nauczymy Twoje dziecko wiary w to, że sobie poradzi! Nasze kursy ujawniają i rozwijają myślenie, twórczość i kreatywność Twojego dziecka. Dzięki temu dziecko jest zadowolone z siebie i bardziej otwarte.

4 filary naszego kursu:

Globalne czytanie

Zabawa w czytanie w sposób globalny (na bazie Glenna Domana). Wykorzystując specjalnie przygotowane książeczki pokażemy Twojemu dziecku jak się bawić ze słowami, dzięki czemu szybko nauczy się czytać.

Gry

Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na otaczający świat oraz szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy w grupie i radzenia sobie z problemami.

Eksperymenty

Eksperymenty – dzięki nim maluch sam przekona dlaczego musi myć zęby albo po co mu ciepła czapka, a pomoże mu w tym Zaczarowany Zajączek&hel…

Zaczarowany Zajączek

Postać Zaczarowanego Zajączka inspiruje dzieci do przeprowadzania badań i eksperymentów. Wysyła do maluchów listy, daje im zadania. Staje się realną częścią kursu, która spaja wszystkie jego elementy.

Co twoje dziecko wyniesie z kursu?

• Rozpocznie niesamowitą przygodę z czytaniem. A to wszystko poprzez zabawę i nie tracąc dzieciństwa!
  • Czytanie, eksperymenty i doświadczenia dadzą maluchowi poczucie, że umie „coś ekstra”!
  • Twoje dziecko nabierze pewności siebie – dzięki zajęciom będzie wiedziało, że w każdej sytuacji sobie poradzi!
  • Odkryje i doceni swoje mocne strony oraz nauczy się współpracy.
  • Zainteresuje się światem. Dzięki eksperymentom nauczy się pytać i dedukować.
  • Utrwalona chęć nauki nowych rzeczy pozostanie z nim na całe życie!
  • Fascynacja światem nauki i książek sprawi, że czekające je chodzenie do szkoły i nauka będą przyjemnością!